Author: v***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I haven't installed it yet but I'm happy with the quality of the hair very beautiful very wortworthwhile
顏色: 自然色&黑色系
Price: HK$220.38
Original Price: HK$256.00
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | S99J |
| Type | Lace Front Wigs |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Heat Tolerence | 220 |
| Curl | Water Wave |
| Lace Color | Transparent |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Material Details | Human Hair |
| 淨重 | 85 g |
| 頭圍 | 57.15 cm |
| 長度 | 15.24 cm |
| SKU | sb2411198443613083 |
Author: v***1
Date:
Review: I haven't installed it yet but I'm happy with the quality of the hair very beautiful very wortworthwhile
顏色: 自然色&黑色系
Author: p***0
Date:
Review: excellent, I'm loving it
顏色: 自然色&黑色系
Author: b***a
Date:
Review: Love it, good item☺️☺️❤️
顏色: S99J
Author: w***e
Date:
Review: Very good quality product
顏色: S99J
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.